14 GRUDNIA, GODZ. 19.00, NIM SPADNIE ŚNIEG

Spektakl „Nim spadnie śnieg“ w Scenie na Pietrze będzie swoistym salonem poetycko-muzycznym , w którym Gospodarz – Romuald Grząślewicz podejmie zaproszonych Gości w osobach: DOROTY ŻMIJEWSKIEJ-poznańskiej wokalistki, pianistki i kompozytorki, WIESŁAWA KOMASY -wybitnego aktora teatralnego i filmowego i towarzyszącego im akordeonisty- Jarosława Buczkowskiego.

Coraz krótsze grudniowe dni są doskonałym czasem na snucie barwnych wspomnień i opowieści. Usłyszymy autorskie piosenki D.Żmijewskiej i kropelki pięknej poezji, wybrane przez Wiesława Komasę.

wiesław kamasa

Wiesław Komasa aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy, także reżyser teatralny, lektor i recytator. Absolwent PWST w Krakowie (1971). Ojciec Jana Komasy, reżysera. Od 1988 pedagog warszawskiej PWST. Zanany doskonale poznanskiej publiczności z ról w Teatrze Nowym, ale też z ról w filmach i serialach (np. W „Ranczo“ – Marek Karat, legenda Solidarności, ale też w „Lekarzach“, „Na dobre i na złe“, „Ojciec Mateusz“ itp.).

 

IMG_0202

Dorota Żmijewska – artystka estradowa. Pochodząca z Międzychodu wokalistka na co dzień mieszka w Poznaniu. Od wczesnej młodości komponuje muzykę i pisze teksty do swoich piosenek. Posiada własny autorski repertuar o charakterze poetycko – aktorskim. Gra również na fortepianie.
Jarosław Buczkowski – akordeon. Uczestnik wielu konkursów i festiwali. Współpracował m.in. z takimi gwiazdami polskiej sceny jak: Jarosław Wasik, Justyna Szafran, Katarzyna Groniec, Grzegorz Tomczak, Zenon Laskowik, Piotr Kałużny. Jest wykładowcą w szkołach muzycznych. Założyciel i leader formacji: Jarek Buczkowski Project, Milonga 5tet, The Other Sound. Kompozytor i aranżer.

14.12.2015 godz.19:00
Rezerwacja : (61) 855 26 81,852 09 95,602 310 699
Ceny biletów: 70 zł 55 zł i 40 zł
W dalszym ciągu aktualna jest rezerwacja telefoniczna i za pośrednictwem poczty INTERNETOWEJ, po naszym zawiadomieniu o spektaklach. Natomiast płatność za bilety odbywa się gotówką, w kasie Estrady.

GALERIA ZDJĘĆ MARKA KAMIŃSKIEGO TUTAJ

Brak możliwości komentowania