25 lat życia na Scenie na Piętrze, czyli chwilka według Romualda Grząślewicza

Przyszedł tylko na chwilę, został na 25 lat. Dzisiaj, 24 kwietnia 2016 roku Romuald Grząślewicz, prezes Fundacji sceny na piętrze Tespis obchodzi 25 lat pracy w Scenie na Piętrze.

Setki premier, tysiące spektakli, koncertów, spotkań, wystaw odbyło się w tym miejscu za jego rządów. Zaprasza największe gwiazdy polskiej sceny,
filmu i estrady. Jego gośćmi bywają także ludzie nieznani, którzy karierę rozpoczynają właśnie od Sceny na Piętrze, jak choćby Katarzyna Grochola.
Wszyscy podkreślają jednym głosem, że scena ma klimat przyjaźni i miłości do sztuki właśnie dzięki Romualdowi Grząślewiczowi. Chętnie tu wracają.

25 lat i mnóstwo przyjaciół zarówno wśród artystów, ale też i publiczności. Wpłynęło sporo specjalnych życzeń z tej okazji. Oto kilka z nich:

Na ręce sekretarza Fundacji sceny na piętrze wpłynął list z okazji jubileuszu Pana Prezesa Romualda Grząślewicza.

Szanowna Pani Elżbieta Podolska

barszczewska824 kwietnia Romkowi Grząślewiczowi „stuknie” 25 lat, 25 zwycięskich lat prowadzenia „Sceny na Piętrze”! A przecież zamierzał wpaść tylko na rok,ale…zakochał się w Scenie na Masztalarskiej i w artystach – z wzajemnością. Ciągle coś tworzy wymyśla, inwestuje, ulepsza, i ciągle odgraża się, że już już odchodzi… aż do…następnej premiery
Trwaj Romualdzie następne 25 lat ! Jesteśmy z Tobą. Z Tobą jest także publiczność wierna „Scenie na Piętrze”, wierna Sztuce.
Z serdecznymi uściskami – ta, którą nazywacie „matką chrzestną”
Sceny na Piętrze” – Grażyna Barszczewska

Document-page-001 (11)

Danuta Polaszek … i zrobiło się romantycznie. Wszystkiego dobrego SĄSIEDZIE!

Antonina Kowtunow: Taki piękny Jubileusz wspaniałego człowieka, artysty, dyrektora, reżysera Romualda Grząślewicza!!! Gratulacje dla Romualda!

Dominik Żmijewski: Miałem tę przyjemność i już kilka razy współpracowałem z Panem Romualdem. Jest to niezwykle ciepła, miła i szalenie profesjonalna osoba. Wielka osobistość w poznańskiej kulturze. Serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia i radości ode mnie i całej rodziny Żmijewskich!

Małgorzata Bogdańska: Wspaniały człowiek. Kocha Teatr i aktorów. Wielki szacun i dziękujemy, że jest…

Lilka Kate: Gratulacje!!! Tato osiągnąłeś w życiu to co kochasz !!!!:) 25 lat to szmat czasu.

Do życzeń faccebookowym profilu Fundacji sceny na piętrze Tespis dołączyli się także: Artur Gotz, Danuta Szczechowiak, Anna Kruk-Kamińska, Karin Reinhard, Karolina Figlarz, Marcin Michalski, Alicja Szymkowiak, Małgorzata Wyspiańska-Matysiak, Amelia Pietruszka, Irena Gosieniecka, Agnieszka Chrzanowska, Bartek Wypusz, Emil Witczak, Tomasz Adamski, Grzegorz Pałka, Edyta Herbuś, Paweł Potempa, Małgorzata Rybczyńska, Seba Delf, Jerzy Garniewicz, Agnieszka Karolina Różańska-Katafiasz, Tomasz Grząślewicz, Teresa Maria Hałas, Elżbieta i Juliusz Podolscy

Brak możliwości komentowania