27 czerwca, godz. 19.00, Co mężczyzna chce powiedzieć

CRW_3987_RT8 copyNa zakończenie sezonu 27 czerwca o godz. 19 spotkamy się z Robertem Kudelskim, znakomitym aktorem, którego mieliśmy już okazję gościć w Scenie na Piętrze. Tym razem przyjedzie z nowym recitalem, którego premiera odbyła się 31 grudnia 2015 roku w Warszawie.

Nowi on tytuł „Co mężczyzna chce powiedzieć. W czasie koncertu Gość zaśpiewa znane i lubiane piosenki, zarówno polskie, jak i zagraniczne w nowych i zaskakujących aranżacjach. Koncert utrzymany w klimacie refleksyjnym i melancholijnym. Nastrojowa muzyka grana jest przez 3 osobowa orkiestrę (Tomasz Krezymon/Piotr Matuszewski- fortepian, Jarek Michalski- gitara, Szymon Linet- instrumenty perkusyjne).

Pięknie zaśpiewane opowieści o miłości i konferansjerka Roberta Kudelskiego składają się na niezapomniany spektakl piosenki aktorskiej. Dla wrażliwej, samotnej, zakochanej lub odkochanej publiczności.

W koncercie usłyszeć będzie można m.in. takie przeboje jak:

1. Popołudnie
2. A gdy uznamy, że to już
3. Przed nocą i mgłą
4. Czemu nie tańczę na ulicach
5. Daj mi znak
6. Un ano de amor
7. Je t`aime
8. Quando a chueva passer
9. Wieczna miłość (ros)
10. Caruso
11. Samotnie
12. Samba przed rozstaniem
13. Someone like you
14. Czy pamiętasz jak to było
15. Yokohama blue light

ROBERT KUDELSKI – polski aktor teatralny, filmowy i wokalista. Absolwent wydziału aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. Nagradzany na festiwalach piosenki m.in. na: Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Francuskiej (I nagroda), oraz na Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Od początku pracy zawodowej związany z warszawskimi teatrami : Nowym, Syrena, Prezentacje, Komedia i Projekt Teatr Warszawa. Koncertuje w Polsce i zagranicą m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji i Japonii.

Zespół muzyczny w składzie: Tomasz Krezymon/Piotr Matuszewski- fortepian
Jarek Michalski- gitara
Szymon Linet- instrumenty perkusyjne

Brak możliwości komentowania