To był sezon dla łowców autografów

27 czerwca zakończył się 37. sezon teatralny Sceny na Piętrze. Wiele w nim było emocjonujących wydarzeń i błyskotliwych kreacji aktorskich.

Z Romualdem Grząślewiczem, prezesem Fundacji sceny na piętrze Tespis rozmawia Elżbieta Podolska.

5591bb2b3abe6_o

To był zdaniem widzów bardzo udany sezon…
– W piętnastu spektaklach wystąpiło czterdzieścioro artystów. Uczestniczyło w nich blisko trzy tysiące widzów, którzy skwapliwie gromadzili autografy m.in.: Grażyny Barszczewskiej, Małgorzaty Bogdańskiej, Izabeli Bukowskiej, Agnieszki Chrzanowskiej, Edyty Herbuś, Anny Wojton, Tomasza Dedka, Jerzego Derfla, Stanisława Górki, Piotra Kałużnego, Wiesława Komasy, Marka Koterskiego, Kazimierza Kutza, Zbigniewa Rymarza, Andrzeja Seweryna i wielu innych. Nie sposób w tym miejscu przywołać wszystkich, ale wszystkich zachowujemy we wdzięcznej pamięci.

Zakończenie sezonu było w tym roku bardzo mocnym akcentem i ze znakomitymi gośćmi.
– To była prawdziwa „wisienka na torcie”. Występ Roberta Kudelskiego w spektaklu muzycznym „Co mężczyzna chce powiedzieć”.

Zachwycił nie tylko dobór piosenek, ale też niesamowity kontakt, jaki udało się Panu Robertowi nawiązać z widzami.
– Rzeczywiście. To był dialog z widzami i obie strony były nim zachwycone. Co potem kontynuowano jeszcze w tradycyjnym Zielonym Ogródku pod Lampionami. Tam panie z publiczności wraz z Robertem Kudelskim śpiewały francuskie piosenki.

W ogródku nie zabrakło też smakowitych niespodzianek.
– Zakończenie sezonu było „na bogato” dzięki gestorom zaprzyjaźnionym z nami od lat: Astra Poznańska Palarnia Kawy, FAWOR Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska, JARMA-DEKOR, Restauracja Scena Smaków i VICTUS-EMAK. Bardzo wszystkim dziękujemy!!!

Brak możliwości komentowania