Jak być wiecznie młodym?

Marzannę Graff i Aleksandra Mikołajczaka w komedii pod tytułem „Wiecznie młodzi“ zobaczymy 12 grudnia o godz. 19. Reżyseria Karol Stępkowski.

spektakl

To opowieść o ludziach, którzy za wszelką cenę chcą zatrzymać młodość. Czynią to jednak nad wyraz nieudolnie posiłkując się tym co znajdą w internecie, usłyszą w plotkach lub zobaczą w telewizji. Gdy przychodzi do odważniejszych działań, takich jak pomoc chirurgów plastycznych znów popełniają masę błędów co skutkuje … tego lepiej nie zdradzać przed czasem. Czy diety, ćwiczenia, wyrzeczenia a nawet lęki i płacz pomogą zatrzymać czas? Czy to będzie celem ich dalszego życia? Kto bardziej zwariuje: on czy ona?

Marzanna Graff to nie tylko aktorka, ale też i pisarka, autorka tekstów piosenek i spektakli teatralnych. Współpracuje na stałe z MamTeatr (www.mamteatr.pl) jako aktorka i scenarzystka. Związana jest również z warszawskimi teatrami Towarzystwo Teatrum oraz Capitol, a także z kaszubską sceną im. J. Wybickiego jako aktorka oraz scenarzystka. Od 1999 współpracuje z mediami (m.in. z Polskim Radiem) tworząc własne audycje i rubryki autorskie. Jest wykładowcą w Akademii Dobrych Obyczajów, której założycielem był aktor Janusz Zakrzeński. Współpracuje jako wykładowca z Uniwersytetem Trzeciego Wieku Fundacji Shalom. Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W latach 2006–2009 współpracowała z kompozytorami i aranżerami Januszem Tylmanem i Czesławem Majewskim przy projekcie Śpiewaj z nami, prowadząc koncerty z ich udziałem oraz zaproszonych gwiazd. Od 2008 jest Honorowym Ambasadorem Dzieci Chorych na Guzy Mózgu.

Aleksander Mikołajczak polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy. Ukończył PWST w Krakowie w 1976 r. Rok później otrzymał dyplom. Jest jednym z twórców projektu MamTeatr, którego współtwórcą jest jego żona, Marzanna Graff. Występuje również gościnnie w Teatrze Polonia w Warszawie. Pracował w Teatrze Dramatycznym w Legnicy (1977-1978), Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu (1978-1979), Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi (1979-1983), Teatrze Nowym w Warszawie (1983-1989), Na Kresach w Suwałkach (1990-1991). W roku 2010 otrzymał prestiżową nagrodę Bursztynowe drzewo w kategorii „Najlepszy aktor” za rolę w spektaklu „Serca Moc”. W roku 2011 otrzymał honorowy tytuł „Ambasador Sybiraków” za rolę w spektaklu „Podaj Dłoń”. Ma dwoje dzieci, aktorkę Izę Miko i Sebastiana Mikołajczaka. Jego żoną jest Marzanna Graff, pisarka, scenarzystka, aktorka.

Po spektaklu spotykamy się z artystami w galerii.

GALERIA MARKA KAMIŃSKIEGO >>>>>

Brak możliwości komentowania