30 stycznia, godz. 19.00, KARNAWAŁOWA IZA, CZYLI PRZEDWOJENNA MIŁOŚĆ

– Jak zawsze w karnawale, proponujemy Państwu spektakl muzyczny: lekki, trochę roztańczony, w elementami humoru i nostalgii – mówi Romuald Grząślewicz, prezes Fundacji sceny na piętrze Tespis. – Spotykamy się 30 stycznia o godz. 19 w bardzo dobrych humorach.

To przedstawienie, na które składają się piosenki, skecze i monologi z występów kabaretowych prezentowanych w okresie dwudziestolecia międzywojennego. Elementem łączącym wszystkie teksty jest miłość. Przewodnikami w tej eskapadzie są m.in.: Marian Hemar, Julian Tuwim, Władysław Szlengel, Konrad Tom i wielu innych autorów przedwojennych kabaretów. To kabaret w dobrym przedwojennym stylu. Wystąpią: Izabela Bukowska, Adam Biedrzycki oraz Sławomir Głazek, akompaniuje – Sergiej Morozow.

Bilety można rezerwować telefonicznie i za pośrednictwem poczty internetowej po zawiadomieniu o spektaklach. Natomiast płatność za bilety odbywa się gotówką w kasie Estrady. Kasa Estrady Poznańskiej czynna: poniedziałek, środa, piątek godz. 13.00-18.00 i na godzinę przed spektaklem.

GALERIA MARKA KAMIŃSKIEGO >>>>>>

Brak możliwości komentowania