14 lutego, godz. 19.00, Walentynki z Urszulą Lidwin

walentynki 2Urszula Lidwin to wokalistka z bogatym doświadczeniem estradowym. Przez wiele lat związana była z Estradą Poznańską. Jest laureatką wielu konkursów i zdobywczynią Grand Prix w konkursie piosenki francuskiej. Jej piosenka z płyty Prywatka z Bolterem pt.”Co nam się marzy” zaśpiewana w duecie z Jarkiem Wiatrzykiem kilka tygodni gościła w pierwszej dziesiątce listy przebojów radiowej Jedynki.

Wokalistka przez wiele lat była chórzystką, śpiewała partie wokalne z Krzysztofem Krawczykiem, Ireną Jarocką, Rudi Szubertem, Andrzejem Cierniewskim, Tadeuszem Drozdą, Mieszczysławem Szcześniakiem. Nagrała również z aktorami Teatru Nowego w Poznaniu specjalną edycje bajek dla dzieci. Jej szeroki repertuar pozwolił na stworzenie kilku projektów: „Piosenki Country”, „Piosenki dla Dzieci“, „Biesiada bez Granic“, „Piosenki w Gorących Rytmach Latino”, „Wielkie Przeboje ABBY“, „Znane Hity Światowe i Polskie”, „Kolędowe Śpiewanie”. Kilka razy gościła również na Pikniku Country w Mrągowie, zdobywając liczne nagrody.

W swoim repertuarze ma m.in. najpiękniejsze piosenki Ireny Jarockiej i największe światowe przeboje. Posłuchamy ich już 14 lutego w Walentynki o godz. 19.00 w Scenie na Piętrze.

Galeria zdjęć Marka Kamińskiego z koncertu >>>>>

Brak możliwości komentowania