Blaski i cienie macierzyństwa

W maju na deskach Sceny na Piętrze obejrzymy poznańską premierę autorskiego monodramu Angeliki Olszewskiej pt. „O matko z córką“ w reżyserii Mateusza Olszewskiego i scenografią Joanny Walisiak-Jankowskiej.

Tekst spektklu „O matko z córką” został napisany przez młodą aktorkę i matkę. Miesza się w nim eksplozja odkrywania radości macierzyństwa, zderzona z presją oczekiwań narzucaną przez otoczenie. Nowa sytuacja wymaga, aby walcząc z wszechobecnymi stereotypami, zredefiniować dla siebie pojęcie „być matką”. I, co najtrudniejsze, nie zatracając siebie – stworzyć nową „JA”.

Czy wystarczy urodzić, aby zostać matką? Czy trzeba poczekać, aż dziecko wypowie to słowo i dopiero wtedy można uznać siebie za matkę… A może należy przeczekać całe lata i dopiero u progu śmierci możemy stwierdzić, czy naszym życiem zasłużyłyśmy na te słowa?… „Ma-ma”… Czy Ty na nie zasłużyłaś?

Monodram zobaczmy w poniedziałek, 15 maja o godz. 19.
Rezerwacja biletów : (61) 855 26 81, 852 09 95, 602 310 699
Ceny biletów: 60 zł 50 zł i 40 zł
W dalszym ciągu aktualna jest rezerwacja telefoniczna i za pośrednictwem poczty INTERNETOWEJ, po naszym zawiadomieniu o spektaklach.
Kasa Estrady czynna: pon, śr., pt. godz. 13:00-18:00 i na godzinę przed spektaklem.

GALERIA ZDJĘĆ MARKA KAMIŃSKIEGO >>>>>

Brak możliwości komentowania