Górka śpiewa Młynarskiego

W poniedziałek, 19 marca o godz. 19 zapraszamy na program muzyczny pt. „Droga Wojciecha Młynarskiego i Jerzego Derfla”. Śpiewać będzie Stanisław Górka, a przy fortepianie zasiądzie Jerzy Derfel.

VIII Wileńskie Spotkania Sceny Polskiej, fot. Bartosz Frątczak

VIII Wileńskie Spotkania Sceny Polskiej, fot. Bartosz Frątczak

Tytułowa DROGA – to nie tylko popularny w latach 70-tych serial Sylwestra Chęcińskiego z Wiesławem Gołasem w roli głównej i kultową już niemal piosenką ABSOLUTNIE, ale także próba zapisu wieloletniej, czasem niełatwej współpracy artystycznej dwójki wybitnych artystów i niezwykłych osobowości: Wojciecha Młynarskiego – poety, autora tekstów i tłumacza, oraz Jerzego Derfla – pianisty, kompozytora, aranżera i akompaniatora, ilustrowana utworami tego genialnego duetu powstałymi na przestrzeni niemal ćwierćwiecza.

Wojciech Młynarski

Jerzy Derfel tym razem wciela się również w rolę gawędziarza, opowiadając anegdoty i historie związane z powstawaniem słynnych piosenek.

JerzyDerfel 1.

Po spektaklu, jak zawsze, spotykamy się z artystami w Galerii.

Rezerwacja biletów: (61) 855 26 81, 852 09 95, 602 310 699

Ceny biletów: 70 zł , 55 zł i 40 zł

Rezerwacja telefoniczna i za pośrednictwem poczty snp@estrada.poznan.pl   po naszym zawiadomieniu o spektaklach. Płatność za bilety odbywa się w kasie Estrady. Kasa czynna: poniedziałek, środa, piątek 13:00-18:00 i na godzinę przed spektaklem.

 

Brak możliwości komentowania