Ponad 10 tysięcy zebranych dla Kubusia

To był już trzeci Koncert Charytatywny „Echo serc serdecznych” dla Kubusia Gołębowskiego. 17 grudnia w Scenie na Piętrze spotkali się ludzie o wielkim sercu, żeby posłuchać najpiękniejszych utworów w wykonaniu wspaniałych gwiazd.

fotografia-marek-kaminski-47

Na scenie wystąpili: Urszula Lidwin z córką Darią Wojciechowską. Agnieszka Wawrzyniak, Yang Xu, Krzysztof Antkowiak, Jan Czaja, Bartosz Kuczyk, Andrzej Lajborek. Gospodarzami wieczoru byli Agnieszka Różańska i Romuald Grząślewicz.

W dwóch częściach koncertu wykonawcy wykonywali wybrane przez siebie najpiękniejsze utwory z muzyki poważnej, musicalowej i rozrywkowej. To były ponad dwie godziny niezapomnianych przebojów.

fotografia-marek-kaminski-26

W przerwie odbyła się licytacja przedmiotów ofiarowanych przez Przyjaciół Fundacji sceny na piętrze Tespis:

Włodzimierza Łęckiego

Kino Muza

Teatr Nowy

Agnieszkę Różańską

Hieronima Maryniaka

Bank PKO SA

Barbarę Sierpowską

Pokoleniową Firmę Rodzinną „Wiejski Stół”

Magdalenę i Hieronima Jurgę ABC Kuchni/3Kolory

Poznańską Palarnię Kawy Astra

Marcela van de Kraatsa.

Agnieszka Różańska ofiarowała specjalnie na tę okazję wykonaną przez siebie lalkę, która na aukcji osiągnęła cenę 650 złotych.

fotografia-marek-kaminski-24

W sumie wylicytowano przedmioty za 6190 złotych. Natomiast do puszek wolontariuszki zebrały 5100 złotych.

W czasie koncertu miała też miejsce miła uroczystość. Złote Laury, najwyższe odznaczenia Fundacji sceny na piętrze Tespis: Wojciech Jankowiak, wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego i Juliusz Podolski, redaktor.

Koncert organizowany był pod patronatem Fundacji „Zdążyć z pomocą”, a organizatorami byli: Fundacja sceny na piętrze Tespis, Stowarzyszenie Wiedza Kultura Pomoc i Estrada Poznańska.

Wszystkim bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie.

Brak możliwości komentowania