Tango d’amore, czyli Artur Gotz dla zakochanych

Tradycyjnie, w walentynkowy wieczór Scena na Piętrze zaprasza wszystkich zakochanych i tych, którzy się dopiero zakochają.

Artur Gotz 3a fot. Wojciech Jachyra

Fot. Wojciech Jachyra

14 lutego 2109 o godz.19:00 wystąpi śpiewający aktor Artur Gotz. „Tango d’amore” to koncert, który opowiada o fascynacjach damsko-męskich. Składają się na niego piosenki przedwojenne Mariana Hemara, Juliana Tuwima, Andrzeja Własta, a także powojenne m.in. Agnieszki Osieckiej, Marka Grechuty, Bułata Okudżawy oraz do tekstów Bolesława Leśmiana, Andrzeja Bursy i piosenki z trzech płyt Artura Gotza: „Obiekt seksualny”, „Mężczyzna prawie idealny” i „Kabaret Starszych Panów. Przeboje wszech czasów śpiewa Artur Gotz”, często w zaskakujących aranżacjach i oryginalnej, porywającej interpretacji. Z tego magicznego spotkania z pewnością nikt nie wyjdzie obojętny.

Artur-Gotz.-Fotografia-Marek-Kamiński-13-KopiowanieFot. Marek Kamiński

Artur Gotz jest wokalistą, aktorem scen Warszawy i Łodzi, laureatem nagrody „Wokalista Roku 2016”, także tytułowym bohaterem powieści „Idol” Marty Fox. Jego poprzednie płyty, „Obiekt seksualny” i „Mężczyzna prawie idealny”, prezentowane były z wielkim powodzeniem w całej Polsce, także w Europie, USA, Australii i Nowej Zelandii. Artysta zagrał ponad 450 koncertów.

Po spektaklu, tradycyjnie spotkamy się z aktorem i jego muzykami w Galerii, gdzie będzie można zdobyć najnowsza płytę wraz z autografem.

Rezerwacja biletów : (61) 852 34 03,602 310 699

Ceny biletów:75, 55, 40 zł.

Rezerwacja telefoniczna lub za pośrednictwem poczty INTERNETOWEJ snp@estrada.poznan.pl, odbiór: w kasie Estrady. Kasa Estrady czynna w godz. 14:00-18:00 i na godzinę przed spektaklem.

Brak możliwości komentowania