Wieczór w Paryżu. Lucy & Tom na zakończenie 40. sezonu Sceny na Piętrze

Fundacja sceny na piętrze Tespis zaprasza na zakończenie 40. jubileuszowego sezonu Sceny na Piętrze. Gwiazdami będzie duet Lucy & Tom. Wykonawcy zabiorą widzów w podróż do Paryża.

lucy-tom-koncert-1

Lucy & Tom to duet podróżujących muzyków, łączący wielobarwny głos i dźwięk gitary elektrycznej. Wykształcona mezzosopranistka zjawiskowo śpiewająca muzykę rozrywkową oraz wrażliwy i ambitny gitarzysta blues-rockowy.

lucy-tom-koncert-8

W swoich muzycznych poszukiwaniach sięgają po utwory zarówno Bizeta i Ravela, jak i Dalidy, Joe Dassin’a a nawet Davida Bowie. Ich niepowtarzalny styl jest kolażem osobistych fascynacji teatrem, sztuką, kabaretem, muzyką jazzową, klasyczną, rockową i bluesową. Stąd koncerty duetu to nie tylko doskonała muzyka, ale też wyśmienite kostiumy i historie opowiadane między utworami.

lucy-tom-koncert-6

Lucy & Tom uwielbiają grać dla każdej publiczności. Występowali zarówno na deskach teatrów, w klubach muzycznych, jak i świetlicach wiejskich i domach kultury. Koncertowali w Polsce, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

lucy-tom-koncert-3

Jesienią 2017 roku, w Polskim Radiu Koszalin, duet nagrał płytę „Édith Piaf Et Ses Amis”, która ukazała się 19 grudnia 2017 roku, w 102. urodziny Édith Piaf, nakładem wytwórni Vintage Records. W marcu 2018 roku podczas X Gali Kultury Koszalińskiej Lucy & Tom otrzymali nagrodę prezydenta miasta Koszalina za osiągnięcia w dziedzinie kultury. W 2018 roku zagrali oprócz innych pięknych miejsc, w legendarnej krakowskiej Piwnicy Pod Baranami.

lucy-tom-koncert-9

WIECZÓR W PARYŻU

24.06.2019, godz.19:00

Rezerwacja biletów: (61) 852 09 95,602 310 699

Ceny biletów: 70 zł, 55 zł, 40 zł

Rezerwacja telefoniczna lub za pośrednictwem poczty INTERNETOWEJ snp@estrada.poznan.pl, odbiór: w kasie Estrady, w dniu spektaklu, na godzinę przed rozpoczęciem.

Brak możliwości komentowania