Piosenki z dobrym tekstem

Fundacja sceny na piętrze Tespis  na spotkanie z Katarzyną Żak, aktorką teatralną i filmową uwielbianą przez widzów za pełną ciepła i naturalności postać Solejukowej w serialu „Ranczo”. Aktorka jest także znakomitą wokalistką, ma na swoim koncie wydane dwie płyty. Ostatnia, „Bardzo przyjemnie jest żyć” ukazała się w styczniu 2016 roku i została świetnie przyjęta przez publiczność. Program „Piosenki z dobrym tekstem” to Muzyczny Wieczór Wybuchowy!!!

Aktorka zaprasza publiczność do wspólnej zabawy, przypominając, czym tak naprawdę jest piosenka aktorska. I jak przy pomocy piosenki pokazać przeróżne wcielenia kobiece, od zranionej kury domowej, przez rozpaczliwie zakochaną kobietę uwikłaną w uzależnienie, morderczynię, po wampa z kieliszkiem chianti w ręku. Metamorfozy następują w szalonym tempie, bo przecież każda kobieta jest inna. Nie daje widzowi na chwili wytchnienia, zapraszając do interakcji i wspólnego śpiewania, a ponieważ większość piosenek jest widowni znana-publiczność ma uśmiech na ustach po ostatni bis! W programie usłyszymy piosenki m.in. Agnieszki Osieckiej, Magdy Czapińskiej, Wojciecha Młynarskiego, Jacka Cygana, Mariana Hemara.

Po spektaklu tradycyjnie spotkamy się z aktorami w Galerii.

14.10.2019 godz.19:00Żak 2

Ceny biletów: 80/65/45

Rezerwacja telefoniczna: 61 852 09 95, 602 310-699 lub za pośrednictwem poczty INTERNETOWEJ snp@estrada.poznan.pl, odbiór biletów: w kasie ESTRADY tylko w dniu spektaklu od godz.17:00 oraz w Kinie MUZA (pon-pt. 14-20, sob, niedź.12-20), Domu TRAMWAJARZA (pon-pt. 10-18, sob, niedz.11-19), www.bilety24.pl.

Brak możliwości komentowania