Wieczór charytatywny Mamy nadzieję

Od ponad 25 lat- w przeddzień świąt Bożego Narodzenia, zapraszamy zaprzyjaźnionych Widzów i Firmy do współpracy w naszych programach charytatywnych i nigdy nie spotkał nas zawód z Ich strony!

Kuba_mikołaj_2019-1

  • Podczas tegorocznego wieczoru będziemy kolędować, a także przeprowadzimy aukcję powierzonych nam „obiektów aukcyjnych” na rzecz poprawy i jakości życia ciężko chorego 9-letniego KUBY – mówi Romuald Grząślewicz, prezes Fundacji sceny na piętrze Tespis.- Będziemy wdzięczni za wrzucenie do puszki „cegiełki” w cenie najtańszego biletu do Sceny, czyli 40 zł. Zapłata za wylicytowane „obiekty aukcyjne” nastąpi w formie polecenia przelewu na blankietach z nazwą i numerem konta Fundacji Zdążyć z Pomocą, której prezydentem jest nasza wieloletnia przyjaciółka, Beata Tyszkiewicz. Mamy nadzieję, że wpłaty z obu tytułów pomnożą stan posiadania na koncie Kuby.

Zgodnie z wieloletnią tradycją naszych wieczorów charytatywnych wykonawcy rezygnują ze swoich honorariów.

– Przed czterema laty zrodził się pomysł zorganizowania koncertu, by pomóc wtedy 6-letniemu Kubusiowi Gołębowskiemu – mówi Krystyna Gwoździcka, prezes Stowarzyszenia Wiedza Kultura Pomoc. – Widzieliśmy, jak ciężko pracują jego rodzice, jak bardzo dbają o niego i o jego rozwój, ile poświęcają czasu, by Kubuś miał wszystko to, co potrzebuje. Postanowiliśmy, że pomożemy. Z jednego koncertu zrobiły się już cztery. Jesteśmy dumni, że nasi Przyjaciele chcą pomagać i pomagają. Dziękuję wszystkim za serce i za otwarcie portfeli, bo Kuba naprawdę potrzebuje naszego wsparcia.

Podczas IV Koncertu charytatywnego z cyklu „Mamy nadzieję” wystąpią:

JAGODA KRAM,

ANNA BAJERSKA-WITCZAK,

ANTONINA KOWTUNOW,

URSZULA LIDWIN,

NATALIA KRASKIEWICZ,

MICHAŁ ZATOR,

LAURA EINBACHER,

AMADEUSZ MAKSYNIUK,

NATALIYA VAKSHYNSKA,

EVGENY KOSTENKO

i ROMUALD GRZĄŚLEWICZ

Współorganizatorem także już po raz czwarty są Estrada Poznańska i Fundacja Dzieciom Zdążyć z pomocą.

Fundacja przed laty została założona przez prof. Zbigniewa Religę. Jej prezydentem jest Beata Tyszkiewicz. Co roku pomaga setkom dzieci, wspierając ich leczenie i rehabilitację finansowo, ale też sprzętowo i udostępniając swoje ośrodki.

DZIĘKUJEMY!!!

Brak możliwości komentowania