Jak karnawał… koncert trzech tenorów

Fundacja sceny na piętrze Tespis zaprasza w poniedziałek, 13 stycznia o godz. 19.00 na niesamowity, karnawałowy koncert.

1990 rok, Termy Karakalli w Rzymie. Na estradzie stanęło trzech najwybitniejszych tenorów tamtych czasów: Pavarotti, Domingo i Carreras. Świat oszalał. Odtąd tenorzy znani z tego, że lubią ze sobą rywalizować, zaczęli tworzyć tercety. Zamiast rywalizacji proponują wspólną zabawę.

Podczas pamiętnego koncertu ustalił się niemalże kanon koncertu: oprócz największych tenorowych partii operowych i operetkowych obowiązkowo muszą się pojawić pieśni neapolitańskie, które pozwolą w pełni oczarować głosem publiczność.

2019 01 21 Bartosz Mirek Mariusz Tenorzy_ewaso_06 (5)

Dzisiejszy, karnawałowy wieczór, tym się różni od innych, że spotkanie z trzema tenorami może mieć zupełnie nieoczekiwany charakter i to nie tylko ze względu na udział Bartosza Kuczyka, Mirosława Niewiadomskiego i Mariusza Ruty. Każdy z tenorów ma tak bogaty repertuar, że po wcześniejszym ustaleniu, można ułożyć bukiet muzyczny, w którym będą dominować arie („Nessun dorma”, „Wielka sława to żart”, „La donna é mobile”) i pieśni neapolitańskie („O sole mio”, „Granada”) albo piosenki z musicali i przeboje muzyki pop („Love me tender”, „Podmoskownyje wieczera”, „Canta y no llores”), po które tenorzy również bardzo chętnie sięgają. Dodatkową okrasą będzie udział pięknej tancerki Mariny Ostapei.

Ceny biletów: 75, 60, 45 złotych

Rezerwacja telefoniczna: 61 852 09 95, 602 310-699 lub za pośrednictwem poczty internetowej snp@estrada.poznan.pl.

Odbiór biletów:

w kasie ESTRADY tylko w dniu spektaklu od godz.17:00

oraz w

Kinie MUZA (pon-pt. 14-20, sob, niedz.12-20)

Domu TRAMWAJARZA (pon-pt. 10-18, sob, niedz.11-19)

Bilety do kupienia także na www.bilety24.pl

Brak możliwości komentowania