Walentynkowy koncert Agnieszki Chrzanowskiej

Fundacja sceny na piętrze Tespis zaprasza 14 lutego o godz. 19.00 na walentynkowy koncert z miłością w tle, którego gwiazdą będzie znana poznańskiej publiczności, poetka, wokalistka, dziennikarka, Agnieszka Chrzanowska.

Agnieszka Chrzanowska 1

Tytuł koncertu „Bez Ciebie ja, to nie ja” jest zarazem tytułem piosenki stanowiącej zapowiedź nowego, dziewiątego albumu Agnieszki Chrzanowskiej, którego premiera planowana jest na rok 2020.

Kolejne utwory pochodzą z albumu „Nie bój się nic nie robić, „Tylko dla kobiet”, „Bez udziału gwiazd”, i są wybrane tak, by stanowiły dialog z piosenkami premierowymi. Nasze poglądy i widzenie świata zmieniają się wraz z upływem czasu. Nasze relacje z drugą osobą podlegają również temu zjawisku. Warto jest czasem się zatrzymać i zweryfikować swój pogląd na relacje z najbliższą osobą. Piosenki z albumów poprzednich: „Zakochały się chłopaki”, „Obłuda”, „Delikatnie poprzez wiatr”, „Zbłąkany list”, czy „Ulica Rajska”, zmierzą się piosenkami premierowymi: „Odejdź jak najdalej stąd”, „Błękit nieba nie zastąpi mi Ciebie” czy „Bez Ciebie ja to nie ja”. Sprawdzimy które poglądy przetrwały próbę czasu, które wartości okazały się trwałe, co przestało mieć znaczenie, a co pojawiło się jako zupełnie nowe odkrycie.

A.Chrzanowska do info 2020

Oprawa wizualna koncertu to ręcznie malowane obrazy, stanowiące ruchomą scenografię, wykorzystaną w formie projekcji. Całość przygotowali artyści plastycy z Atomy Studio z Krakowa: Sławek Fąfara, Marlena Harańczuk, Anna Siwek, Grzegorz Wnuk, Małgorzata Woźniacka.

Artystce grającej na fortepianie i jumbie towarzyszy – Jarosław Meus – gitara akustyczna i bouzouki,

Po spektaklu tradycyjnie spotkamy się z wykonawcami w Galerii, gdzie będzie można zdobyć autograf i płyty Agnieszki Chrzanowskiej.

Bilety w cenie 75, 60, 45 złotych.

Rezerwacja telefoniczna: 61 852 09 95, 602 310-699 lub za pośrednictwem poczty internetowej snp@estrada.poznan.pl.

Odbiór biletów: w kasie ESTRADY tylko w dniu spektaklu od godz.17:00

oraz w:

Kinie MUZA (pon-pt. 14-20, sob, niedz.12-20)

Domu TRAMWAJARZA (pon-pt. 10-18, sob, niedz.11-19)

Bilety można także kupować na www.bilety24.pl

Fot. Grzegorz Maciąg

Brak możliwości komentowania