AKCJA ZIARNKO DO ZIARNKA

Poznań, 16. 11. 2020

Panie i Panowie,

Szanowni Państwo,

od ośmiu miesięcy trwa „przerwa” w Scenie na Piętrze, wymuszona restrykcjami związanymi z pandemią koronawirusa mającymi na celu strzec życia i zdrowia potencjalnych uczestników spektakli teatralnych.

No i jest, jak jest.

Scena na Piętrze Anno Domini 2020: osierocone fotele, smutne oczy reflektorów pozbawione światła, przejmująca cisza na sali teatralnej, pusto za kulisami sceny, ledwo letnie kaloryfery pod ścianą z oknami zasłoniętymi czarnymi kotarami, dopełniają smutny obraz rzeczywistości, ale żyję nadzieją, że powróci, oby jak najrychlej, ceremoniał powitań w progach teatru, gwar widzów na sali w oczekiwaniu na rozpoczęcie przedstawienia i kieliszek wina w galerii po spektaklu. Wierzę w to i Wy też uwierzcie, to się spełni!

Drodzy Państwo, w myśl zasady zawartej w wersie starego szmoncesu: „Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma”, Fundacja Tespis przy wsparciu grona Dobrych Ludzi i Instytucji, gorąco zaprasza do aktywnej obecności w sieci internetowej, aktualnie – jedynym bezpiecznym forum kontaktów naszych Widzów z Waszą Sceną na YouTube. Premierowe emisje kolejnych odcinków programu Żywiąc słowo odbywać się będą w poniedziałki o godzinie 19.00. Dostęp przez Facebooka: Fundacja sceny na piętrze Tespis.

Szanowni Państwo, na apel zawarty w LIŚCIE OTWARTYM datowanym na 27.10.2020 odpowiedziało już kilkunastu Darczyńców na dzień 16.11.2020 godz. 14.00.

Indeks nazwisk Darczyńców w kolejności wpłat:

R.G (RODO)

Magdalena Kaźmierczak

Jerzy Rogalski

Ireneusz Pińczak

Krzysztof Poznański

Robert Nowak

Bogdan Lubczyński

Irena Siwek

Barbara Stachurska

Jerzy Domicz

Lucyna Siatecka

Jacek Ruśniak

Ireneusz Jabłoński

Wojciech Bobek

Andrzej Boruszak

Marek Szczęsny

DZIĘKUJEMY!

Łączna kwota wpłat Darczyńców wynosi – 4 950 złotych. Zasili ona fundusz partycypacyjny w kolejnej produkcji programu Sceny na Piętrze pt. PIOSENKI Z MASZTALARSKIEJ w hołdzie Służbie Zdrowia. Cztery odcinki tego programu, którego bohaterkami są Jagoda Kram, Ewelina Rajchel, Dorota Żmijewska i Natalia Kraśkiewicz (vocal) oraz muzycy – Henryk Łukaszewski, Piotr Kałużny, Maciej Szymański, Michał Zator i Artur Banaszkiewicz, zostaną wyemitowane w sieci na YouTube na przełomie listopada i grudnia br. w kolejne soboty o godzinie 19.00. Terminy emisji udostępnimy Państwu za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Kochani, życzę Wam odporności na Wirusa w Koronie, pogody ducha ponad wszystko i z głębi serca deklaruję Wam święcie – zawsze jestem z Wami.

Z wyrazami szacunku i

szczerej sympatii

Romuald Grząślewicz

Brak możliwości komentowania