AKCJA ZIARNKO DO ZIARNKA

Poznań, 22.11.2020

Panie i Panowie,

Szanowni Państwo,

dzisiaj odsłona premierowa dziesiątego odcinka programu ŻYWIĄC SŁOWO – wiersze Tomasza Agatowskiego w interpretacji Andrzeja Lajborka; poniedziałek (04.01.2021) o godzinie 19.00 dostęp przez Facebooka: Fundacja sceny na piętrze Tespis i kanał na YouTube pod taką samą nazwą.

Zapraszamy Państwa także do oglądania  cyklu pt. „Piosenki z Masztalarskiej” dedykowane Ludziom Służby Zdrowia. Premierowe emisje odbywać się będą w soboty o godz. 19.00.

Drodzy Państwo, od inauguracji IV edycji ZIARNO DO ZIARNKA upłynęło kilkanaście tygodni, a na koncie Fundacji odnotowano wpłaty na kwotę łączną: 9400 złotych. DZIĘKUJEMY!

Oto indeks nazwisk Darczyńców w kolejności wpłat: R.G (RODO), Magdalena Kaźmierczak, Jerzy Rogalski, Ireneusz Pińczak, Krzysztof Poznański, Robert Nowak (x2), Bogdan Lubczyński (x2), Irena Siwek, Barbara Stachurska (x2), Jerzy Domicz, Lucyna Siatecka, Jerzy Ruśniak, Ireneusz Jabłoński, Wojciech Bobek, Marek Szczęsny, Andrzej Boruszak i Bogumił Nierychlewski, Grażyna Matusiak, Jerzy Stroiński, Andrzej Mańkowski, Bartłomiej Ostrowski, Dorota Mazurczak, Anna Ziołek, Andrzej Roth, Andrzej Pazda, Janusz Kasprzyk.

Kochani Państwo, życzę Wam żelaznej odporności na wszystkie otaczające nas okropności z wirusem w koronie na czele, życz ę Wam pogody ducha, aury życzliwości i przyjaźni. Dziękuję za Waszą sympatię okazywaną mi w ostatnim czasie i pamięć o moich urodzinach. Kochani, daliście mi potężnego „kopa”… dziękuję i pozdrawiam, deklarując Wam solennie – zawsze jestem dla Was i z Wami.

Z wyrazami szacunku

i szczerej sympatii

Romuald Grząślewicz

Brak możliwości komentowania