Bilety
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator
Środa, 19 Sierpień 2009

Wspaniałych wakacji, aktywnych, pełnych wrażeń i niezapomnianych przeżyć, żebyście z nowymi siłami i pomysłami wrócili po nich do pracy. Spotykamy się już 28 września, by wspólnie rozpocząć kolejny sezon w Scenie na Piętrze. Będziemy spotykać gwiazdy, przeżywać wspólnie historie dziejące się na scenie, dzielić się wrażeniami.
Cudownych wakacyjnych dni
życzy Zarząd Fundacji sceny na piętrze Tespis

 

 

Informacja o biletach i zamówienia pod numerem telefonu: 

 

61 852-09-95, 61 855 26 81, 602 310 699

 

 

Szanownych Widzów  zobowiązujemy do odbioru biletów na 3 dni robocze przed spektaklem. 

Pragniemy Państwa przeprosić, za wycofanie się operatora ze sprzedaży biletów  w formie PRZELEWU na konto Estrady , rezerwowanych przez Państwa za naszym pośrednictwem.

W dalszym ciągu aktualna jest rezerwacja telefoniczna i za pośrednictwem poczty INTERNETOWEJ, po naszym zawiadomieniu o spektaklach. Natomiast  płatność za bilety odbywać się  będzie obecnie wyłącznie gotówką, w kasie Estrady. 

Kasa Estrady czynna: pon, śr ,czw 15:00-18:00, wt, pt.  10:00-13:00 i na godzinę przed spektaklem. 

 

 

SZYBKA DECYZJA UMOŻLIWIA WYBÓR MIEJSC

Po spektaklu spotkamy się z Artystami w naszej galerii

przy lampce wina.

 

BILETY W INTERNECIE 

Wystarczy kilka kliknięć i bilet na spektakl oferowany  przez Fundację sceny na piętrze Tespis może być Twój. Jesteśmy już bowiem także w systemie sprzedaży biletów na koncerty, festiwale, filmy -  http://www.bilet24.pl/. Tam też możesz znaleźć nasze koncerty, spotkania i wieczory autorskie.

 

-       -- Chcemy docierać do coraz większej ilości widzów mamy więc już nie tylko stronę internetową, ale także profil na facebooku pod nazwą Scena na Piętrze, gdzie też warto zaglądać, a teraz będzie też prościej kupować bilety na nasze wydarzenia - mówi Romuald Grząślewicz, prezes Fundacji sceny na piętrze Tespis.

 

Cały czas  bilety można zamawiać i kupować także tradycyjnie, czyli dzwoniąc do prezesa Grząślewicza, lub kasy Estrady Poznańskiej, albo wysyłając maila do Fundacji. 

 

 

Zmieniony ( Środa, 08 Lipiec 2015 11:10 )