Moje Menu

Komunikat organizatora Plebiscytu 35-lecia Sceny na Piętrze
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator
Środa, 24 Czerwiec 2015
Plebiscyt ogłoszono w marcu 2014 roku, w jubileuszowym „Gońcu Sceny na Pietrze”. Od stycznia 2015 roku w programach teatralnych Sceny publikowano kolejne rankingi w kategorii Najlepsza Aktorka, Najlepszy Aktor, Najlepsze Przedstawienie, wraz z informacją o sposobach zgłaszania nominacji. Uczestnicy Plebiscytu zgłaszali je do ostatniego dnia, tj. do 15 czerwca br. Nominacje napływały w formie maili, listów, SMS-ów, a także telefonicznie.
 
Analiza dat nadsyłania nominacji wykazała, że Widzowie uaktywnili się po upublicznieniu informacji o ufundowaniu premii w postaci uroczystej kolacji face to face z Laureatami Plebiscytu oraz dodatkowej premii w formie wyjazdu do Brukseli.
 
Organizator serdecznie dziękuje Fundatorom premii, a także uczestnikom Plebiscytu, zwłaszcza tym, którzy nie sugerowali się publikowanymi rankingami, lecz zgłaszali własne propozycje nominacji, wynikające z zachowanych w pamięci wrażeń z wieczorów teatralnych w Scenie na Piętrze. Stanowi to dla nas materiał do przemyśleń i cenną wskazówkę na przyszłość.
 
Postanowieniem organizatora Plebiscytu nie dopuszczono do udziału w losowaniu premii zgłoszeń nominujących Aktorkę, Aktora, Przedstawienia, które nie zaistniały w Scenie na Piętrze.
 
Regulamin ustanawia dwa odrębne losowania premii dla uczestników Plebiscytu 35-lecia Sceny na Piętrze:
 
1. Losowanie wyjazdu do Brukseli – losowane będą dwa nazwiska spośród wszystkich uczestników Plebiscytu. W przypadku, gdy na zgłoszeniu podpisane są dwie osoby, losowanie odbędzie się tylko raz. 
2. Losowanie uroczystej kolacji z Artystami, którzy zostali laureatami Plebiscytu – losowane będą dwa nazwiska spośród osób, które głosowały na Laureatów. W przypadku, gdy na zgłoszeniu podpisane są dwie osoby, losowanie odbędzie się tylko raz. W drugim losowaniu nie mogą uczestniczyć osoby, które wygrały pierwszą premię.
 
Protokół losowania sporządzi sekretarz Zarządu Fundacji sceny na piętrze Tespis.
Zmieniony ( Środa, 24 Czerwiec 2015 19:58 )