Moje Menu

Bal karnawałowy z przyjaciółmi
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator
Wtorek, 27 Styczeń 2015

Fundacja sceny na piętrze Tespis współpracuje blisko ze Stowarzyszeniem „Wiedza Kultura Pomoc” wspólnie organizując m.in. koncerty „Jazz i Poezja” z udziałem jednego najwybitniejszych polskich muzyków Macieja Fortuny i tak wybitnych aktorów, jak Olgierd Łukaszewicz i Jerzy Zelnik.

Stowarzyszenie zaprasza wszystkich przyjaciół na tradycyjny Bal karnawałowy, który odbędzie się 7 lutego w gościnnych salach Hotelu Ikar w Poznaniu. To spotkanie ma na celu nie tylko jednoczenie środowiska ludzi kochających kulturę, ale także zbieranie pieniędzy na cele charytatywne. Stowarzyszenie od początku swojej działalności wspomaga m.in. zdolnych uczniów z Państwowej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej w Poznaniu, ale też szkołę polską na Łotwie, podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy Kamyk Stowarzyszenia Na Tak, dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej.

Szczegółowe informacje i rezerwacja zaproszeń pod numerem telefonu 728-588-428. Warto już teraz zarezerwować, bowiem ilość miejsc jest ograniczona.

Zmieniony ( Wtorek, 27 Styczeń 2015 16:46 )