Bilety na spektakle

26 CZERWCA, GODZ. 19.00

Dorota Lulka 2017Na zakończenie sezonu 2016/2017 Fundacja sceny na piętrze TESPIS zaprasza na spotkanie po latach. Odwiedzi scenę gwiazda, która przez lata współpracowała z Fundacją, a teraz reprezentuje ją na Wybrzeżu – Dorota Lulka. Już 26 czerwca o godz. 19 będzie można obejrzeć program muzyczny z jej udziałem. Zapraszamy.

Ceny biletów: 75 zł 60 zł i 45 zł

Rezerwacji biletów można dokonywać telefonicznie pod numerami 61 855 26 81, 61 852 09 95, 602 310 699 i za pośrednictwem poczty internetowej, po naszym zawiadomieniu o spektaklach.

BILETY W INTERNECIE

Wystarczy kilka kliknięć i bilet na spektakl oferowany przez Fundację sceny na piętrze Tespis może być Twój. Jesteśmy już bowiem także w systemie sprzedaży biletów na koncerty, festiwale, filmy – http://www.bilet24.pl/. Tam też możesz znaleźć nasze koncerty, spotkania i wieczory autorskie.

Chcemy docierać do coraz większej ilości widzów mamy więc już nie tylko stronę internetową, ale także profil na facebooku pod nazwą Scena na Piętrze, gdzie też warto zaglądać, a teraz będzie też prościej kupować bilety na nasze wydarzenia – mówi Romuald Grząślewicz, prezes Fundacji sceny na piętrze Tespis.

Cały czas bilety można zamawiać i kupować także tradycyjnie, czyli dzwoniąc do prezesa Grząślewicza, lub kasy Estrady Poznańskiej, albo wysyłając maila do Fundacji.

Kasa Estrady Poznańskiej czynna jest w:
poniedziałek, środę, piątek w godz. 13 – 18
I na godzinę przed każdym spektaklem.
Zapraszamy!

Brak możliwości komentowania