Bilety na spektakle

11 września 2017, godz. 19.00

SONY DSC

Nowy, 39 już sezon w Scenie na Piętrze zainaugurujemy polską prapremierą sztuki znanego już naszym Widzom autora Jacka Hempla, który po udanych komediach „Jakoś to będzie” i „ Będzie tylko lepiej” napisał kontynuację tej ostatniej i zatytułował ” Za lepsze czasy”.
To dalsze losy panów A i B, których spotykamy w całkiem innych niż dotąd rolach i sytuacjach, ale też w nowo zastanej rzeczywistości.
Ceny biletów: 75 zł 60 zł i 45 zł

 

Rezerwacji biletów można dokonywać telefonicznie pod numerami 61 855 26 81, 61 852 09 95, 602 310 699 i za pośrednictwem poczty internetowej, po naszym zawiadomieniu o spektaklach.

BILETY W INTERNECIE

Wystarczy kilka kliknięć i bilet na spektakl oferowany przez Fundację sceny na piętrze Tespis może być Twój. Jesteśmy już bowiem także w systemie sprzedaży biletów na koncerty, festiwale, filmy – http://www.bilet24.pl/. Tam też możesz znaleźć nasze koncerty, spotkania i wieczory autorskie.

Chcemy docierać do coraz większej ilości widzów mamy więc już nie tylko stronę internetową, ale także profil na facebooku pod nazwą Scena na Piętrze, gdzie też warto zaglądać, a teraz będzie też prościej kupować bilety na nasze wydarzenia – mówi Romuald Grząślewicz, prezes Fundacji sceny na piętrze Tespis.

Cały czas bilety można zamawiać i kupować także tradycyjnie, czyli dzwoniąc do prezesa Grząślewicza, lub kasy Estrady Poznańskiej, albo wysyłając maila do Fundacji.

Kasa Estrady Poznańskiej czynna jest w:
poniedziałek, środę, piątek w godz. 13 – 18
I na godzinę przed każdym spektaklem.
Zapraszamy!

Brak możliwości komentowania