Opłatek Zarządu Fundacji sceny na piętrze TESPIS

W sali konferencyjnej Hotelu Rzymskiego, 19 grudnia 2008 roku członkowie Zarządu Fundacji sceny na piętrze Tespis spotkali się na tradycyjnym Opłatku. Były życzenia, wspólne śpiewanie kolęd i wigilijne potrawy. Przede wszystkim jednak rozmowy na temat tego, co udało się w tym roku zrobić i co czeka widzów w jubileuszowym 2009 roku.
Prezes Fundacji Romuald Grząślewicz podsumował akcję upamiętnienia i przywrócenia pamięci poznaniaka Romana Wilhelmiego – To był naprawdę znakomity pomysł – powiedział. – Roman był związany z Poznaniem i Sceną o czym przez lata jakby zapomniano. Dzięki pomysłowi Rafała Pogrzebnego i zaangażowaniu pozostałych członków Zarządu udało się przypomnieć i upamiętnić znakomitego poznaniaka, tutaj w miejscu, gdzie zagrał swoją ostatnią premierę teatralną.
Prezes poinformował także o podpisaniu trzyletniej umowy sponsorskiej z Gazownią, co pozwoli na spokojniejsze funkcjonowanie teatru.
Skarbnik Fundacji Marek Klupieć przedstawił sprawozdanie finansowe. Jednak rozmowy toczyły się przede wszystkim wokół jubileuszu 30-lecia Sceny, którego główne obchody odbędą się 27 marca w Międzynarodowy Dzień Teatru.

Elżbieta Podolska

Brak możliwości komentowania